signatura | sign. Rudolf Deyl, Jiřina Štěpničková, Jana Šejbalová, Eduard Kohout |
provenience | kartička s podpisy Rodolfa Deyla, Jiřiny Štěpničkové a Jany Šejbalové |
autor | 1912 - 1967 |
autogram
autor | 1912 - 1967 |