datum aukce 09. 07. 2019 18:00
214
vyvolávací cena: 400 CZK

17. Rudolf Deyl

autogram

signatura sign. Rudolf Deyl, Jiřina Štěpničková, Jana Šejbalová, Eduard Kohout
provenience kartička s podpisy Rodolfa Deyla, Jiřiny Štěpničkové a Jany Šejbalové
autor 1912 - 1967