aktuální cena:
4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

DVOJICE PODOBIZEN Lady Butts. Lept na papíře, 130x90 mm (výřez pasparty), zn. v tisku vlevo dole,..

aktuální cena:
7 500 CZK
vyvolávací cena:
6 500 CZK

ČTYŘI HOUSENKY A HLEMÝŽĎ Lept na papíře, 79x117 mm, zn. v tisku vlevo dole "WHollar fecit, ex..

aktuální cena:
1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 800 CZK

KŮŇ 1797 Ocelorytina na papíře, 220x290 mm, zn. v tisku vlevo dole "Berrgold delin.1797." a vpravo..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

DVOJICE PSŮ Le dogue de forte race. Mědirytina na papíře, 190x147 mm, zn. v tisku vlevo nahoře a..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 200 CZK

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
350 CZK

19. stol. Kolorovaná ocelorytina na papíře, 100x135 mm, zn. v tisku uprostřed dole "DER THURM ZU..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
350 CZK

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
350 CZK

IN PRAG DER GROSSE RING 19. stol. Kolorovaná ocelorytina na papíře, 150x105 mm, zn. v tisku vlevo..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
7 000 CZK

POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA 1814 Kvaš na papíře, 190x230 mm (výřez pasparty), sign. a..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 500 CZK

STUDIE Akvarel na papíře, 100x155 mm (výřez pasparty). Paspartováno, rámováno, zaskleno.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 900 CZK

aktuální cena:
8 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

ŽENY U SNÍDANĚ Pastel na papíře, 430x570 mm (výřez pasparty), sign. uprostřed dole spolu s..

aktuální cena:
28 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

VEČERNÍ KRAJINA Pastel na papíře, 157x240 mm (výřez pasparty). Paspartováno, rámováno, zaskleno.

aktuální cena:
13 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

VENKOVSKÁ KRAJINA Pastel na papíře, 215x287 mm (výřez pasparty), sign. tužkou vpravo dole..

aktuální cena:
130 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

DŘÍVE NEŽ KOHOUT ZAKOKRHÁ Kolorovaná suchá jehla na papíře, 155x122 mm, sign. vpravo dole pod..

aktuální cena:
42 000 CZK
vyvolávací cena:
17 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
150 000 CZK

LOĎKY NA POBŘEŽÍ 1963 Kombinovaná technika - tužka a pastel na papíře, 156x240 mm (výřez..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
30 000 CZK