aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

POHOŠTĚNÍ PRO SALVADORA DALÍHO 1977 / 2005 Bromostříbrná fotografie na polomatném papíru, autorská..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

ZRCADLENÍ V TRÁVĚ III. 1983 / 2012 Bromostříbrná fotografie na polomatném papíru, autorská..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

MAGICKÉ RUCE VII. 1987 / 2012 Bromostříbrná fotografie na polomatném papíru, autorská zvětšenina..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

HRA S OHNĚM X. 1989 / 2012 Bromostříbrná fotografie na polomatném papíru, autorská zvětšenina z..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

ŽIVÉ TERČE IV. 1989 / 2000 Bromostříbrná fotografie na polomatném papíru, autorská zvětšenina z..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
800 CZK

BEZ NÁZVU 1945 Lept na papíru, 35,2x32 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "2/20..

aktuální cena:
1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 800 CZK

IMAGINATIVNÍ FIGURY 1945 Suchá jehla na papíru, 29,3x42 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 200 CZK

SOUBOR 3 GRAFIK 1944, 1950, 1951 Lept na papíru, 42x29,2 cm, zn., sign. a dat. tužkou pod..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 800 CZK

BEZ NÁZVU 1953 Litografie na papíru, 36,9x41,2 cm, sign. a dat. tužkou dole pod tiskovou plochou..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

BEZ NÁZVU 1962 Monotyp na papíru, 62,2x38,3 cm, sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "Istler..

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

VÝSTAVNÍ PLAKÁT JOSEF ISTLER V GALERII MELISA 1967 Monotyp na papíru, 54,1x39,5 cm, číslováno,..

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

VÝSTAVNÍ PLAKÁT JOSEF ISTLER V GALERII GROLL NORIMBERK 1979 Monotyp na papíru, 50,8x36,4 cm,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 500 CZK

BEZ NÁZVU 1974 Litografie na papíru, 26,3x35,5 cm (výřez pasparty), 46,3x58,5 cm (rám), tužkou..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 000 CZK

TROJICE PF 1977/1986/1987 Monotyp, 15,7x10,6 cm, perem dat. a sign. "p.f. 77 Istler". Monotyp,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000 CZK

TORZO 1935 / 60. - 70. léta 20. stol. Bromostříbrná fotografie na matném papíru, pozdější..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

ŽENSKÝ AKT 1948 Dvojice grafik - suchá jehla na papíru, 30,4x39,8 cm a 39,8x30,4 cm, sign. a..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

ŽENSKÝ AKT 1948 Suchá jehla na papíru, 42,7x28,3 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole pod..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK