#148

Stanislav Libenský, Jaroslava Brychtová - Polibek

#148

Modern glass
413 zobrazení
210 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
1. 6. 2023 19:00

sklo kouřové, tavené, leštěné
16 x 15 cm
návrh 1958, zhotoveno kolem 1970
1921 - 2011;1924 - 2020

návrh 1958, zhotoveno kolem 1970, nesignováno Provenience: sbírka Rudolfa Dutého, sklářského technologa ve Sklounionu Teplice. Dílo dostal od autora darem za spolupráci na "Řece života" pro EXPO 70 v Ósace. (příloženo čestné prohlášení) (3)