#149

Miloslav Klinger - Hlava

Miloslav Klinger - Hlava
Miloslav Klinger - Hlava
Miloslav Klinger - Hlava
#149

Miloslav Klinger - Hlava

Modern glass
259 zobrazení
86 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
1. 6. 2023 19:00

sklo čiré, tesané, řezané, broušené
výška 31,5 cm
1974
1922 - 1999

1974, unikát, autorská práce, signováno a datováno M. Klinger 74 (1)