technika | sklo čiré, tesané, řezané, broušené |
rozměr | výška 31,5 cm |
rok | 1974 |
autor | 1922 - 1999 |
1974, unikát, autorská práce, signováno a datováno M. Klinger 74 (1)
rozměr | výška 31,5 cm |
rok | 1974 |
autor | 1922 - 1999 |