#185

Anna Matoušková - Váza Blue Islands

#185

Modern glass
119 zobrazení
14 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
1. 6. 2023 19:00

sklo kobaltové, pískovaný a leptaný dekor
výška 29,5 cm, průměr 28 cm
2001
1963

zhotoveno 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno (1)