#33

Mme Perrin née Chalette - Miniatura muže v modrém kabátě

#33

Antique
120 zobrazení
5 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
1. 6. 2023 19:00

8 x 6,5 cm
1819

1819, Francie, signováno M. Perrin 1819, kvaš/slonovina, mosazný rámeček, lehce poškozeno