#124

Jitka Forejtová
(1923 – 1996)

Váza ze souboru Ósaka I.

Jitka Forejtová (1923 - 1996) - Váza ze souboru Ósaka I.
#124

Jitka Forejtová
(1923 – 1996)

Váza ze souboru Ósaka I.

Modern glass
36 zobrazení
Vyvolávací cena
5 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

hutně tvarované sklofoukané do formy
výška 31 cm
1968

1968, signováno, datováno a číslováno č.1, Borské sklo Nový Bor, sklárna Chřibská. Srov.: Glass Review. 1973, sv. 28, č. 1, s. 18-20, obr. 2