#62

Fritz Chwala
(1872 – 1936)

Mořský příboj

Fritz Chwala (1872 - 1936) - Mořský příboj
#62

Fritz Chwala
(1872 – 1936)

Mořský příboj

40 zobrazení
Vyvolávací cena
7 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

40 x 50 cm

olej/plátno, signováno vpravo dole F. Chwala, rám