#65

Truhla - Svatý Václav

Truhla - Svatý Václav
Truhla - Svatý Václav
Truhla - Svatý Václav
Truhla - Svatý Václav
Truhla - Svatý Václav
Truhla - Svatý Václav
#65

Truhla - Svatý Václav

Antique
100 zobrazení
Vyvolávací cena
9 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

32 x 40 x 21 cm
20. léta 20. století

20. léta 20. století, Čechy, měď, tepaná, patinovaná, na víku nápis "Oroduj za nás, pros za nás Svatý Václave, vévodo české země", na čelní straně tepaný erb a nápis "ze Sán a z Vorly", restaurovaný stav