| rozměr | 32 x 40 x 21 cm |
| rok | 20. léta 20. století |
20. léta 20. století, Čechy, měď, tepaná, patinovaná, na víku nápis "Oroduj za nás, pros za nás Svatý Václave, vévodo české země", na čelní straně tepaný erb a nápis "ze Sán a z Vorly", restaurovaný stav