#66

Barokní hlava andílka

Barokní hlava andílka
#66

Barokní hlava andílka

Antique
31 zobrazení
Vyvolávací cena
2 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

20 x 19 cm
2. polovina 18. století

2. polovina 18. století, střední Evropa, dřevo, zlacené, stříbřené, lehce poškozeno, přiloženo vývozní povolení