Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
FAQ
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#66
3
Barokní hlava andílka
#66
3
Barokní hlava andílka
Antique
31 zobrazení
Vyvolávací cena
2 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte
16. eAuction 100 + 100 ArtKabinet
Aukční katalog
20 x 19 cm
2. polovina 18. století
2. polovina 18. století, střední Evropa, dřevo, zlacené, stříbřené, lehce poškozeno, přiloženo vývozní povolení
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript