Technika | sklo zelenomodré, tavené ve formě, broušené, leštěné |
Rozměr | výška 18 cm, šířka 21 cm |
Rok | 2002 |
2002, autorská práce, unikát, signováno a datováno Aleš Vašíček 2002
Rok | 2002 |