#180

Aleš Vašíček
(1947)

Prstenec

Aleš Vašíček (1947) - Prstenec
#180

Aleš Vašíček
(1947)

Prstenec

Modern glass
63 zobrazení
Vyvolávací cena
14 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Pro limitování se přihlašte

Technika
sklo zelenomodré, tavené ve formě, broušené, leštěné
Rozměr
výška 18 cm, šířka 21 cm
Rok
2002

2002, autorská práce, unikát, signováno a datováno Aleš Vašíček 2002