4 100 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

zhotoveno 1929, porcelán, jemně zlaceno, návrh Dorothea Charol, 1914, č. modelu 306, Rosenthal,..

5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

kolem 1920, porcelán, podglazurní malba kobaltem, Rosenthal, značeno

6 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

zhotoveno 1928, porcelán, podglazurně malováno, návrh Rauth, 1913, č. modelu 232, Rosenthal, značeno

7 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

20. léta, porcelán, jemně zlaceno, návrh J. Meier, před 1924, Březová, značeno

13 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

20. léta, porcelán, pestře malováno, návrh J. Meier, před 1924, Březová, značeno

7 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

po 1933, porcelán, pestře malováno, návrh Emil Stefan, 1933, Slavkov, značeno

6 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

30. léta, růžový a šedý porcelán, jemně malováno platinou, návrh Emil Stefan, kolem 1935, Slavkov,..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

30. léta, růžový a bílý porcelán, jemně malováno platinou, návrh Emil Stefan, kolem 1935, Slavkov,..

2 300 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

30. léta, porcelán, smetanová glazura, částečně biskvitový porcelán, návrh Bucher?, Březová, značeno

2 300 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

konec 19. století, porcelán, pestře malovaný, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou

6 500 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

30. léta, porcelán, podglazurní malba kobaltem, jemně zlaceno, návrh K. Tutter, Hutschenreuther,..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

30. léta, porcelán, jemně zlaceno, návrh K. Tutter, Hutschenreuther, značeno

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

po 1924, porcelán, pestře malováno, návrh Mathilde Szendro-Jaksch 1924, Vídeň, Augarten

5 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

30. léta, porcelán, pestře malováno, Sitzendorf, značeno

2 800 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

30. léta, porcelán, malováno zlatem a červení, č. modelu 88, Galluba & Hofmann, Ilmenau, značeno

2 700 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

30. léta, porcelán, jemně zlaceno, č. modelu 343, Galluba & Hofmann, Ilmenau, značeno

9 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

30. léta, porcelán, malba zelení a zlatem, č. modelu 333, Galluba & Hofmann, Ilmenau, značeno

8 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

30. léta, porcelán, malba zelení a zlatem, č. modelu 1000, Galluba & Hofmann, Ilmenau, značeno