#182

Aleš Vašíček - Stéla

Aleš Vašíček - Stéla
Aleš Vašíček - Stéla
Aleš Vašíček - Stéla
Aleš Vašíček - Stéla
Aleš Vašíček - Stéla
#182

Aleš Vašíček - Stéla

Modern glass
92 zobrazení
110 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
1. 12. 2022 19:00

sklo čiré, s bublinkami, tavené ve formě, zabroušené a leštěné
14 x 96 cm
2004
1947

2004, unikát, autorská práce, signováno a datováno Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)