technika | sklo čiré, s bublinkami, tavené ve formě, zabroušené a leštěné |
rozměr | 14 x 96 cm |
rok | 2004 |
autor | 1947 |
2004, unikát, autorská práce, signováno a datováno Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)
rozměr | 14 x 96 cm |
rok | 2004 |
autor | 1947 |