#90

„Vídeňský“ porcelánový kávový servis

#90

Porcelain and Stoneware
3 limity
106 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
6. 12. 2023 18:00

„Vídeňský“ porcelánový kávový servis pro 6 osob Čechy (HAAS & CZJZEK?) konec 19. století. Tištěný a zlacený porcelán. Souprava na servírování kávy s romantickými dvorskými dekory pro šest osob, jeden z šálků poškozen a restaurován. Výška konvičky 20 cm, výška šálku 6 cm, mléčenka 15 cm. Falešná značka porcelánky Vídeň nad glazurou.