#42

(Čechy) PARTE ORIENTALE del REGNO di BOEMIA

#42

Grafika 15. – 19. století
122 zobrazení
6. 12. 2022 19:00

Původní staře ručně částečně kolorovaná mědirytinová mapa na papíře. Rámováno, paspartováno zaskleno. Rozměr včetně rámu x cm. Podle kresby G. Zulianiho ryl G. Pitteri 1779. Z 2. dílu atlasu Atlante novissimo, illustrato ed accresciuto sulle osservazioni e scoperte fatte dai più celebri e più recenti geografi. Vytištěno ve čtyřech svazcích Antoniem Zattou v letech 1775 až 1785.