#90

Porcelánová váza Imari

Porcelánová váza Imari
Porcelánová váza Imari
Porcelánová váza Imari
#90

Porcelánová váza Imari

Porcelain and fine Ceramics
128 zobrazení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
6. 12. 2022 19:00

Porcelánová váza. Japonsko. 19. století. Bílý, malovaný a zlacený porcelán, výška 20 cm.