prodáno za: 6 000 CZK
vyvolávací cena: 200 CZK

13. Mikolášek Pavel, Podzimní krajina

Poodzimní krajina, nesignováno, olej na plátně, 60,5 x 39 cm

Prodejce Galerie Goltzova tvrz

*****1 6 000 CZK 01. 03. 2022 21:09:14
*****3 5 500 CZK 01. 03. 2022 21:09:14
*****1 5 000 CZK 01. 03. 2022 21:09:03
*****0 4 800 CZK 01. 03. 2022 21:09:03
*****1 4 600 CZK 01. 03. 2022 21:09:00
*****0 4 400 CZK 01. 03. 2022 21:09:00
*****1 4 200 CZK 01. 03. 2022 21:08:55
*****0 4 000 CZK 01. 03. 2022 21:08:55
*****1 3 800 CZK 01. 03. 2022 21:08:51
*****0 3 600 CZK 01. 03. 2022 21:08:51
*****1 3 400 CZK 01. 03. 2022 21:08:49
*****0 3 200 CZK 01. 03. 2022 21:08:49
*****1 3 000 CZK 01. 03. 2022 21:08:47
*****0 2 800 CZK 01. 03. 2022 21:08:47
*****1 2 600 CZK 01. 03. 2022 21:08:43
*****0 2 400 CZK 01. 03. 2022 21:08:42
*****1 2 200 CZK 01. 03. 2022 21:08:39
*****0 2 000 CZK 01. 03. 2022 21:08:39
*****1 1 900 CZK 01. 03. 2022 21:08:36
*****0 1 800 CZK 01. 03. 2022 21:08:36
*****1 1 700 CZK 01. 03. 2022 21:08:35
*****0 1 600 CZK 01. 03. 2022 21:08:35
*****1 1 500 CZK 01. 03. 2022 21:08:33
*****0 1 400 CZK 01. 03. 2022 21:08:33
*****1 1 300 CZK 01. 03. 2022 21:08:31
*****0 1 200 CZK 01. 03. 2022 21:08:31
*****1 1 100 CZK 01. 03. 2022 21:08:29
*****0 1 000 CZK 01. 03. 2022 21:08:29
*****1 950 CZK 01. 03. 2022 21:08:28
*****0 900 CZK 01. 03. 2022 21:08:28
*****1 850 CZK 01. 03. 2022 21:08:25
*****0 800 CZK 01. 03. 2022 21:08:25
*****1 750 CZK 01. 03. 2022 21:08:23
*****0 700 CZK 01. 03. 2022 21:08:23
*****1 650 CZK 01. 03. 2022 21:08:20
*****0 600 CZK 01. 03. 2022 21:08:20
*****1 550 CZK 01. 03. 2022 21:08:02