prodáno za: 3 200 CZK
vyvolávací cena: 200 CZK

8. Hoy W., Loď na moři

Loď na moři, olej na překližce, 23 x 28,5 cm

Prodejce Galerie Goltzova tvrz

*****2 3 200 CZK 01. 03. 2022 21:05:19