banner

19. eAukce umění a starožitností

Online v 19:00

Výtvarné umění a starožitnosti

Aukce začínají vždy v 19 hod

3. 5. půjdou položky 1 - 400

4. 5. potom položky 401 - 700

stále přidáváme další položky

Doporučené

Item image
Konečná cena:
11 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Kubistické zátiší, kresba tužkou, 26,5 x 21 cm, Rarita!!!
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Na samotě, olej na kartonu, 36 x 51 cm, Luxusní  rám
Item image
Konečná cena:
13 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Mořský příboj, olej na plátně, 45 x 130 cm
Item image
Konečná cena:
34 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Kvetoucí strom za stodolou, olej na kartonu, 36 x 30 cm, luxusní rámování
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Akt, olej na plátně, 80 x 60 cm,
Item image
Konečná cena:
74 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Tání, 1951, olej na kartonu, 14 x 20 cm
Item image
Konečná cena:
40 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Z Benátek, olej na kartonu, 24 x 34 cm
Item image
Konečná cena:
14 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Zátiší, olej na kartonu, 38 x 51 cm,
Item image
Konečná cena:
6 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Royal Dux, Odpolední siesta, kobaltová modř, výška 32cm, druhá polovina 20. století
Item image
Konečná cena:
5 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Šavle, s pochvou, délka čepele 81 cm