konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
88
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 60 000 CZK

18. Kalvoda Alois

U řeky

technika olej na plátně
rozměr 44 x 54 cm
signatura PD Al.Kalvoda
rám Rámováno
autor 1875-1934