datum aukce 10. 04. 2021 18:00
260
prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

2. Veronika Holcová

Bez názvu

technika Litografie, A.T. 3/12
rozměr 35x50 cm
rok 1997
signatura Signováno vpravo dole
rám volný list
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii

*****9 4 000 CZK 10. 04. 2021 18:00:52