archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
722
vyvolávací cena: 200 000 CZK

1. Mucha Alfons

Job Cigarette Papers - tisk: F. Champenois Paris. provenience: ze sbírky Richard and Merle Haber, USA (zapůjčen katalog aukce Heritage Auction) reprodukováno: Alfons Mucha - soubor užité grafiky, Středočeské muzeum Roztoky u Prahy, 1980, obr. č. 32

technika originální barevná litografie, karton kašírovaný na plátně
rozměr 145 x 98 cm
rok 1898
signováno sign. LD Mucha v tisku
autor (1860-1939)