technika | akvarel, tuš, kvaš, běloba, karton |
signováno | sign. LN Jos. Lada |
autor | (1887-1957) |
Pohádka - odborná expertiza PhDr. Pavla Pečinková
Josef Lada zemřel 14. prosince 1957 v Praze.