archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
671
prodáno za: 120 000 CZK
vyvolávací cena: 80 000 CZK

13. Lada Josef

Pohádka - odborná expertiza PhDr. Pavla Pečinková

technika akvarel, tuš, kvaš, běloba, karton
signováno sign. LN Jos. Lada
autor (1887-1957)

Sál 120 000 CZK 09. 10. 2016 13:53:46
Sál 110 000 CZK 09. 10. 2016 13:53:41
Sál 100 000 CZK 09. 10. 2016 13:53:34
Sál 95 000 CZK 09. 10. 2016 13:53:31
Sál 90 000 CZK 09. 10. 2016 13:53:26
Sál 85 000 CZK 09. 10. 2016 13:53:21
Sál 80 000 CZK 09. 10. 2016 13:53:14