archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
612
prodáno za: 150 000 CZK
vyvolávací cena: 150 000 CZK

15. Kubín Otakar

Krajina v Provence - na rubu nečitelné razítko

technika olej, lepenka
rozměr 28 x 36 cm
signováno sign. PD Coubine
autor (1883-1969)

Sál 150 000 CZK 09. 10. 2016 13:54:36