archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
574
prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

17. Procházková Linka

Zátiší s ovocem - na rubu razítko: Vystaveno v galerii Skupiny VU, 25. listopad 1937

technika enkaustika, olej, písky, plátno
rozměr 26 x 34,5 cm
signováno sign. PD Lin. Procházková
autor (1884-1960)

Sál 55 000 CZK 09. 10. 2016 13:56:31