archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
733
prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

2. Pafka Oskar

Fructus Meridiani Fecit

technika kombinovaná technika, dřevo
rozměr 100 x 49,5 cm
rok 1935
signováno sign. LD Oskar Pafka 1935, na rubu monogram PO 1935
autor (1896-1949)

Sál 80 000 CZK 09. 10. 2016 13:40:45
Sál 75 000 CZK 09. 10. 2016 13:40:40
Sál 70 000 CZK 09. 10. 2016 13:40:34
Sál 65 000 CZK 09. 10. 2016 13:40:30
Sál 60 000 CZK 09. 10. 2016 13:40:24
Sál 55 000 CZK 09. 10. 2016 13:40:13