archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
718
prodáno za: 100 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

3. Horejc Jaroslav

Dalila

technika plastika, patinovaná sádra
rozměr v. 63 cm
rok 1923
signováno sign. dole Horejc 23
autor (1886-1983)

Sál 100 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:17
Sál 95 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:16
Sál 90 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:14
Sál 85 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:05
Sál 80 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:03
Sál 75 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:56
Sál 70 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:54
Sál 65 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:50
Sál 60 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:48
Sál 55 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:40
Sál 50 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:24
Sál 49 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:22
Sál 48 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:22
Sál 47 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:20
Sál 46 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:18
Sál 45 000 CZK 09. 10. 2016 13:41:09