archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
681
prodáno za: 27 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

4. Švabinský Max

Dívčí akt v ateliéru - pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

technika kresba uhlem, karton
rozměr 62 x 50 cm
rok 1931
signováno sign. PD M. Švabinský 18/5 31
autor (1873-1962)

Sál 27 000 CZK 09. 10. 2016 13:43:01
Sál 26 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:59
Sál 25 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:53
Sál 24 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:52
Sál 23 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:51
Sál 22 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:50
Sál 21 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:50
Sál 20 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:49
Sál 19 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:48
Sál 18 000 CZK 09. 10. 2016 13:42:42