archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
770
prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

7. Jambor Josef

Topoly u řeky

technika olej, plátno
rozměr 150 x 100 cm
signováno sign. PD Jambor 1915
rok 1915

Sál 80 000 CZK 09. 10. 2016 13:45:38
3****6 75 000 CZK 09. 10. 2016 13:45:28
Sál 70 000 CZK 09. 10. 2016 13:45:28
Sál 65 000 CZK 09. 10. 2016 13:45:23
3****6 65 000 CZK 09. 10. 2016 13:45:17
Sál 60 000 CZK 09. 10. 2016 13:45:14
3****6 55 000 CZK 09. 10. 2016 13:45:06
Sál 50 000 CZK 09. 10. 2016 13:45:03
3****6 49 000 CZK 09. 10. 2016 13:44:55
Sál 48 000 CZK 09. 10. 2016 13:44:52
3****6 47 000 CZK 09. 10. 2016 13:44:46
Sál 46 000 CZK 09. 10. 2016 13:44:43
3****6 45 000 CZK 09. 10. 2016 13:44:28