archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
761
prodáno za: 460 000 CZK
vyvolávací cena: 280 000 CZK

8. Ullmann Josef

Zimní podvečer - pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

technika olej, plátno
rozměr 100 x 120 cm
signováno sign. PD J. Ullmann
autor (1870-1922)

Sál 460 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:15
Sál 450 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:11
Sál 440 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:10
Sál 430 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:09
Sál 420 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:01
Sál 410 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:52
Sál 400 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:48
Sál 390 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:47
Sál 380 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:46
Sál 370 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:41
Sál 360 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:38
Sál 350 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:34
Sál 340 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:32
Sál 330 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:27
Sál 320 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:23
Sál 310 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:18
Sál 300 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:14
Sál 290 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:09
Sál 280 000 CZK 09. 10. 2016 13:46:07