archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
863
prodáno za: 1 700 000 CZK
vyvolávací cena: 450 000 CZK

9. Nejedlý Otakar

Lodě na Cejlonu

technika olej, plátno
rozměr 90 x 108 cm
rok 1908
signováno sign. PD Ot. Nejedlý 1908
autor (1883-1957)

Sál 1 700 000 CZK 09. 10. 2016 13:50:08
Sál 1 650 000 CZK 09. 10. 2016 13:50:02
Sál 1 600 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:56
Sál 1 550 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:53
Sál 1 500 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:46
Sál 1 450 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:45
Sál 1 400 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:43
Sál 1 350 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:37
Sál 1 300 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:32
Sál 1 250 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:27
Sál 1 200 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:24
Sál 1 150 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:15
Sál 1 100 000 CZK 09. 10. 2016 13:49:01
Sál 1 050 000 CZK 09. 10. 2016 13:48:54
Sál 1 000 000 CZK 09. 10. 2016 13:48:49
Sál 950 000 CZK 09. 10. 2016 13:48:43
Sál 900 000 CZK 09. 10. 2016 13:48:37
Sál 850 000 CZK 09. 10. 2016 13:48:32
Sál 800 000 CZK 09. 10. 2016 13:48:27
Sál 750 000 CZK 09. 10. 2016 13:48:22
Sál 700 000 CZK 09. 10. 2016 13:48:16
Sál 650 000 CZK 09. 10. 2016 13:48:09
Sál 600 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:59
Sál 550 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:58
Sál 500 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:58
Sál 490 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:58
Sál 480 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:58
Sál 470 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:57
Sál 460 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:57
Sál 450 000 CZK 09. 10. 2016 13:47:51