archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 30. 11. 2016 18:30
721
prodáno za: 1 700 000 CZK
vyvolávací cena: 290 000 CZK

14. Sion Zbyšek - Medúza

na rubu autoský štítek popisem díla a štítky výstav. Vystaveno: I Premio Liganno, Bienal Internacional 1968, kat. č. 152, Zbyšek Sion - Obrazy 1958 - 1996, Galerie Rudolfinum, 1996, kat. č. 54

technika olej, email, acronex, sololit
rozměr 120 x 90 cm
rok 1966-1967
signováno sign. na rubu Zbyšek Sion, Z. Sion

Sál 1 700 000 CZK 30. 11. 2016 18:56:00
Sál 1 650 000 CZK 30. 11. 2016 18:55:55
Sál 1 600 000 CZK 30. 11. 2016 18:55:49
Sál 1 550 000 CZK 30. 11. 2016 18:55:43
Sál 1 500 000 CZK 30. 11. 2016 18:55:36
Sál 1 450 000 CZK 30. 11. 2016 18:55:29
Sál 1 400 000 CZK 30. 11. 2016 18:55:22
Sál 1 350 000 CZK 30. 11. 2016 18:55:15
Sál 1 300 000 CZK 30. 11. 2016 18:55:05
Sál 1 250 000 CZK 30. 11. 2016 18:54:57
Sál 1 200 000 CZK 30. 11. 2016 18:54:50
Sál 1 150 000 CZK 30. 11. 2016 18:54:44
Sál 1 100 000 CZK 30. 11. 2016 18:54:37
Sál 1 050 000 CZK 30. 11. 2016 18:54:29
Sál 1 000 000 CZK 30. 11. 2016 18:54:16
Sál 950 000 CZK 30. 11. 2016 18:54:11
Sál 900 000 CZK 30. 11. 2016 18:54:07
Sál 850 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:59
Sál 800 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:54
Sál 750 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:47
Sál 700 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:42
Sál 650 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:38
Sál 600 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:32
Sál 550 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:26
Sál 500 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:14
Sál 490 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:10
Sál 480 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:04
Sál 470 000 CZK 30. 11. 2016 18:53:03
Sál 460 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:54
Sál 450 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:50
Sál 440 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:44
Sál 430 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:39
Sál 420 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:35
Sál 410 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:29
Sál 400 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:24
Sál 390 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:20
Sál 380 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:15
Sál 370 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:12
Sál 360 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:08
Sál 350 000 CZK 30. 11. 2016 18:52:04
Sál 340 000 CZK 30. 11. 2016 18:51:59
Sál 330 000 CZK 30. 11. 2016 18:51:53
Sál 320 000 CZK 30. 11. 2016 18:51:49
Sál 310 000 CZK 30. 11. 2016 18:51:42
Sál 300 000 CZK 30. 11. 2016 18:51:34
4****3 290 000 CZK 30. 11. 2016 18:51:08