archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 26. 03. 2017 13:30
784
prodáno za: 13 250 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 000 CZK

14. Giorgio de Chirico

II Trovatore (Trubadúr)

signatura sign. G. De Chirico
technika olej, plátno
rozměry 80 x 60 cm

Sál 13 250 000 CZK 26. 03. 2017 13:59:56
Sál 13 000 000 CZK 26. 03. 2017 13:59:44
Sál 12 750 000 CZK 26. 03. 2017 13:59:35
Sál 12 500 000 CZK 26. 03. 2017 13:59:23
Sál 12 250 000 CZK 26. 03. 2017 13:59:12
Sál 12 000 000 CZK 26. 03. 2017 13:59:07