#14

Giorgio de Chirico

Giorgio de Chirico
#14

Giorgio de Chirico

pol. 1-50
1365 zobrazení
13 250 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 12 000 000 Kč
26. 3. 2017 13:30
Day Sale Prague 2017
Day Sale Prague 2017

sign. G. De Chirico
olej, plátno
rozměry
80 x 60 cm

II Trovatore (Trubadúr)