Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#14
3
Giorgio de Chirico
#14
3
Giorgio de Chirico
pol. 1-50
1365 zobrazení
13 250 000 Kč
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 12 000 000 Kč
26. 3. 2017 13:30
Day Sale Prague 2017
Aukční katalog
sign. G. De Chirico
olej, plátno
rozměry
80 x 60 cm
II Trovatore (Trubadúr)
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript