datum aukce 07. 06. 2017 18:30
864
prodáno za: 550 000 CZK
vyvolávací cena: 550 000 CZK

14. Sýkora Zdeněk

Středohoří - na rubu na blindrámu popis díla

signatura sign. PN Sýkora 85
technika olej, plátno
rozměry 54 x 60 cm
autor 1920 - 2011

Sál 550 000 CZK 07. 06. 2017 18:49:28