datum aukce 07. 06. 2017 18:30
911
prodáno za: 750 000 CZK
vyvolávací cena: 550 000 CZK

3. Bauch Jan

Kytice

signatura sign. LN Jan Bauch 1949
technika olej, plátno
rozměry 177 x 110 cm
autor 1898 - 1995

Sál 750 000 CZK 07. 06. 2017 18:42:06
Sál 700 000 CZK 07. 06. 2017 18:42:01
Sál 650 000 CZK 07. 06. 2017 18:41:56
Sál 600 000 CZK 07. 06. 2017 18:41:52
Sál 550 000 CZK 07. 06. 2017 18:41:50