datum aukce 07. 06. 2017 18:30
585
prodáno za: 550 000 CZK
vyvolávací cena: 550 000 CZK

4. Troup Miloslav

Žlutý anděl - odborná expertiza Mgr. Ing. Ivo Binder, reprodukováno v monografii Troup, AJG, 2011, str. 19

signatura sign. PD Troup
technika olej, plátno
rozměry 77 x 160 cm
autor 1917 - 1993

Sál 550 000 CZK 07. 06. 2017 18:42:44