datum aukce 07. 06. 2017 18:30
582
prodáno za: 460 000 CZK
vyvolávací cena: 450 000 CZK

59. Dokoupil Jiri Georg

Vzorex Pragis

signatura sign. na rubu 2 x Dokoupil
technika akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno
rozměry 95 x 95 cm
autor 1954 - nyní

Sál 460 000 CZK 07. 06. 2017 19:31:22
Sál 450 000 CZK 07. 06. 2017 19:31:12