datum aukce 08. 10. 2017 13:30
487
prodáno za: 6 000 000 CZK
vyvolávací cena: 2 800 000 CZK

11. Procházka Antonín

Dívka - na rubu název díla autorem, razítko sbírky: Venera, razítko: Vystaveno v Mánesu 1934 a č. 91. odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: Prameny, sbírka dobrého umění, svazek 34. Antonín Procházka, Melantrich, Praha 1939, obr. č. 7 (myl

rok 1913
signatura sign. PD Ant. Procházka 1913, na rubu 1913 Ant. Procházka
technika olej, lepenka
velikost 38,5 x 21 cm
autor 1882 - 1945

5****5 6 000 000 CZK 09. 10. 2017 10:23:31