datum aukce 08. 10. 2017 13:30
286
prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 80 000 CZK

117. Klápště Jaroslav

Bez názvu

rok 1969
signatura sign. LD Klápště 69
technika olej, plátno
velikost 62 x 73 cm
autor 1923 - 1999