datum aukce 08. 10. 2017 13:30
458
prodáno za: 390 000 CZK
vyvolávací cena: 280 000 CZK

14. Kotík Pravoslav

Do práce - na rubu č. 52/43, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Pravoslav Kotík, 35. výstava Topičova salonu od 20. dubna do 16. května 1948, reprodukováno ve výstavním katalogu.

rok 1943
signatura sign. PD P. Kotík 43, na rubu P. K.
technika olej, plátno
velikost 60 x 81,5 cm
autor 1889 - 1970

5****5 390 000 CZK 09. 10. 2017 10:25:36