datum aukce 08. 10. 2017 13:30
497
prodáno za: 3 800 000 CZK
vyvolávací cena: 2 800 000 CZK

15. Foltýn František

Abstraktní kompozice - odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

rok 1928
signatura sign. PD Foltýn 1928
technika olej, plátno
velikost 81 x 60 cm
autor 1891 - 1976

5****5 3 800 000 CZK 09. 10. 2017 10:26:00