datum aukce 08. 10. 2017 13:30
541
prodáno za: 3 850 000 CZK
vyvolávací cena: 2 400 000 CZK

18. Zrzavý Jan

Dáma v kloboučku - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: z pozůstalosti šéfdirigenta Brněnské filharmonie, zakoupeno v ateliéru autora počátkem 40. let

rok 2. pol. 30. le
signatura sign. LN Zrzavý Jan
technika kombinovaná technika, plátno kašírované na lepence
velikost 36,8 x 28,2 cm
autor 1890 - 1977

5****5 3 850 000 CZK 09. 10. 2017 10:30:12