datum aukce 08. 10. 2017 13:30
540
prodáno za: 110 000 CZK
vyvolávací cena: 110 000 CZK

44. Ajdukiewicz Tadeusz

Vojáci na koních

rok 1895
signatura sign. PD Tadeusz Ajdukiewicz Wien 895
technika olej, dřevěná deska
velikost 37 x 57,5 cm
autor 1852 - 1916