datum aukce 08. 10. 2017 13:30
633
prodáno za: 850 000 CZK
vyvolávací cena: 370 000 CZK

5. Justitz Alfred

Koupající se ženy - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience:ƒƒ ze sbírky Prof. Mudr. Otakara Teyschla, DrSc. (1891–1968), přednosty Dětské kli Masarykovy univerzity v Brně, významné osobnosti české pediatrie. reprodukováno: Jindřich Chatrný – Radana Červen

rok 1918
signatura sign. PD Justitz Praha 1918
technika akvarel, tužka, karton
velikost 40 x 48,5 cm
autor 1879 - 1934

5****5 850 000 CZK 09. 10. 2017 10:18:53