datum aukce 08. 10. 2017 13:30
311
prodáno za: 15 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

54. Ronek Jaroslav

Vlaky v nádraží

signatura sign. PD Ronek
technika olej, lepenka
velikost 70 x 100 cm
autor 1892 - 1962