datum aukce 08. 10. 2017 13:30
285
prodáno za: 35 000 CZK
vyvolávací cena: 35 000 CZK

60. Hůrka Otakar

Potok v zimě

signatura sign. LD Otakar Hůrka
technika olej, plátno
velikost 105 x 176 cm
autor 1889 - 1966