datum aukce 29. 11. 2017 18:30
508
prodáno za: 1 100 000 CZK
vyvolávací cena: 1 100 000 CZK

32. Janoušek František

Metařka - provenience: z malířské pozůstalosti Františka Janouška

letopočet 1931
signatura sign. LD Janoušek 31
technika olej, plátno
velikost 74 x 60 cm
autor 1890 - 1943

Sál 1 100 000 CZK 29. 11. 2017 19:03:55