datum aukce 29. 11. 2017 18:30
603
prodáno za: 5 500 000 CZK
vyvolávací cena: 5 500 000 CZK

53. Medek Mikuláš

Festival kruhu - na rubu název díla autorem

letopočet 1962
signatura sign. na rubu Medek 62
technika olej, plátno
velikost 161 x 125 cm
autor 1926 - 1974

Sál 5 500 000 CZK 29. 11. 2017 19:20:29