datum aukce 29. 11. 2017 18:30
490
vyvolávací cena: 280 000 CZK

61. Sklenář Zdeněk

Apollinaire - pravost potvrzena znalcem díla Zdeňkem Sklenářem, synovcem autora

signatura sign. UD Sklenář, UD na autorské podložce Sklenář
technika olej, malířská lepenka
velikost 26,5 x 22,5 cm
autor 1910 - 1986